vyberte rok
Hodejovokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
35.16%
Marian Kotleba ĽSNS
28.57%
Igor Kašper NEKA
19.78%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7.14%
Martin Juhaniak NEKA
5.49%
Alena Piovarčiová NP
1.65%
Milan Urbáni SMS
1.10%
Pavel Greksa NEKA
0.55%
Jozef Sásik SĽSAH
0.55%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

21,4
%
2017 1. kolo
15,42
%
2013 2. kolo
19,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,4%
2013 2. kolo 15,42%
2013 1. kolo 19,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
80 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
74 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
60 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
42 hlasov
5
Stanislav Krahulec, NEKA
40 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
40 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
40 hlasov
8
Michal Bagačka, SMER-SD
37 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
35 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
33 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
32 hlasov
12
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
13
Ladislav Rigó, SMK-MKP
28 hlasov
14
Vojtech Szajkó, SRK
28 hlasov
15
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
16
Peter Mináč, SMER-SD
24 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
19
Ivan Hazucha, SMER-SD
23 hlasov
20
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
21
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
23
Dušan Hlinka, SMER-SD
16 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
25
Lukáš Kvietok, SMER-SD
13 hlasov
26
Katarína Moncoľová, NEKA
12 hlasov
27
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
28
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
29
Stanislava Zvarová, SMER-SD
11 hlasov
30
Aneta Vargicová, SNS
10 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
10 hlasov
32
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
34
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
36
Gejza Mede, NEKA
7 hlasov
37
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
38
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
41
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
42
Martin Pliešovský, SNS
5 hlasov
43
Alena Pivovarčiová, NP
4 hlasov
44
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
45
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
46
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
47
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
48
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
49
Zdenek Očovan, NAJ