vyberte rok
Hnojnéokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
57.69%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21.15%
Štefan Surmánek ĽSNS
9.62%
Jozef Červenák RIS
3.85%
Vladislav Stanko NEKA
3.85%
Oliver Petrík JĽSS
1.92%
Lukáš Sisák KSS
1.92%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

31,31
%
2017 1. kolo
39,02
%
2013 2. kolo
41,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,31%
2013 2. kolo 39,02%
2013 1. kolo 41,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER-SD
29 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
20 hlasov
3
Pavol Kuchta, SMER-SD
14 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER-SD
13 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
12 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
10 hlasov
7
Marián Nistor, ŠKV
9 hlasov
8
Peter Borza, SNS
7 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
6 hlasov
10
Timea Sotáková, SMER-SD
6 hlasov
11
Bohuš Jakuboc, ŠKV
6 hlasov
12
Jozef Sokologorský, SMER-SD
5 hlasov
13
Ildikó Vargová, ŠKV
4 hlasov
14
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
15
Ľudovít Adam, NEKA
4 hlasov
16
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
17
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
18
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
19
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
23
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
29
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
30
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
31
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Peter Malík, SNS
2 hlasov
33
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
34
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
36
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
37
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
38
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
39
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
43
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
44
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
46
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
47
Dušan Goda, NEKA
1 hlasov
48
Viliam Brandis, NAJ
49
Ondrej Golas, NEKA
50
Iveta Golmicová, ŠANCA
51
Peter Horňák, DS
52
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
53
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
54
Mikuláš Kiš, NAJ
55
Jozef Jambor, NAJ
56
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
58
Marek Misár, NAJ
59
Ján Viselka, NEKA
60
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
61
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
62
Matej Šarocký, ŠANCA
63
Michal Stričík, ŠKV
64
Radoslav Smutný, SP
65
Peter Sabol, SNS
66
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
68
Lukáš Pažinka, NEKA
69
Karol Pavelka, SNS
70
Jozef Onda, NAJ
71
Jozef Bobík, NEKA
72
Milan Barančík, ÚSVIT
73
Mária Bálintová, MOST - HÍD
74
Peter Badida, VZDOR