vyberte rok
Hnilčíkokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52.17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26.09%
Štefan Surmánek ĽSNS
10.87%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.35%
Róbert Bačinský NEKA
2.17%
Lukáš Sisák KSS
2.17%
Jozef Bobík NEKA
1.09%
Jarmila Tkáčová SNS
1.09%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

20,12
%
2017 1. kolo
6,92
%
2013 2. kolo
13,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,12%
2013 2. kolo 6,92%
2013 1. kolo 13,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Bečarik, SNS
32 hlasov
2
Ján Volný, SMER-SD
31 hlasov
3
Janka Brziaková, SMER-SD
27 hlasov
4
Michal Komara, SMER-SD
27 hlasov
5
Lea Grečková, SMER-SD
26 hlasov
6
Dávid Demečko, SNS
22 hlasov
7
Valter Retter, SNS
21 hlasov
8
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
9
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Adnan Akram, NEKA
12 hlasov
11
Marián Hojstrič, NEKA
12 hlasov
12
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
14
Iveta Rušinová, SMER-SD
11 hlasov
15
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
16
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Róbert Kočiš, NEKA
10 hlasov
18
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
20
Peter Zelený, SNS
10 hlasov
21
Maroš Divok, NEKA
9 hlasov
22
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Martin Kaščák, SNS
6 hlasov
27
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
6 hlasov
28
Radovan Ďorko, ŠKV
5 hlasov
29
Beáta Janovcová, SNS
5 hlasov
30
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Lívia Kozlová, ŠKV
5 hlasov
32
Vladimíra Dunková, ŠKV
4 hlasov
33
Stanislav Lorko, SNS
4 hlasov
34
Ondrej Kapusta, NEKA
3 hlasov
35
Milan Smižanský, ŠANCA
3 hlasov
36
Rastislav Neuvirth, ŠKV
2 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
2 hlasov
38
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD