vyberte rok
Hermanovce nad Topľouokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
33.82%
Peter Chudík Smer-SD
17.65%
Ján Garaj NEKA
15.44%
Pavol Gašper NEKA
8.82%
Andrej Gmitter NEKA
7.35%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.35%
František Oľha Šanca
5.15%
Miroslav Škvarek SNS
2.94%
Milan Šteiner SZS
1.47%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

25,8
%
2017 1. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,8%
2013 1. kolo 17,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Pivovarník, SNS
48 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
45 hlasov
3
Martina Hliboká, SOĽ
42 hlasov
4
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
5
Samuel Bruss, NEKA
32 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
7
Jozef Berta, SMER-SD
22 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
22 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
20 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
11
Jozef Baran, SMER-SD
18 hlasov
12
Peter Kocák, NEKA
16 hlasov
13
Miroslav Baník, NEKA
15 hlasov
14
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Ľubomír Lukič, SMER-SD
14 hlasov
16
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Miroslav Gešper, NEKA
14 hlasov
18
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
19
Ľubomír Pidaný, SNS
13 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
12 hlasov
21
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
22
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
23
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
24
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Ondrej Hreha, SZS
8 hlasov
26
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
8 hlasov
27
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
28
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Peter Novák, SNS
6 hlasov
30
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Alfonz Kobielský, NEKA
6 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
33
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
34
Monika Palková, SP
4 hlasov
35
Andrej Krišanda, SNS
4 hlasov
36
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Ivan Koščík, NEKA
4 hlasov
39
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
41
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
42
Stanislav Obický, NEKA
3 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
44
Roman Goroľ, EDS
3 hlasov
45
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
46
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
47
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
48
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
50
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
51
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
52
Marián Hreňo, SOĽ
53
Michal Huňák, EDS
54
Jozef Karchňak, ÚSVIT