vyberte rok
Henckovceokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
54.17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19.44%
Róbert Bačinský NEKA
11.11%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.94%
Vladislav Stanko NEKA
4.17%
Jozef Červenák RIS
1.39%
Oliver Petrík JĽSS
1.39%
Jarmila Tkáčová SNS
1.39%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,12
%
2017 1. kolo
11,11
%
2013 2. kolo
16,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,12%
2013 2. kolo 11,11%
2013 1. kolo 16,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bašták, SMER-SD
38 hlasov
2
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
3
Karol Horník, SMER-SD
25 hlasov
4
Peter Pamula, SNS
21 hlasov
5
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
6
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
7
Michal Terrai, NEKA
14 hlasov
8
Attila Anna, NEKA
12 hlasov
9
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
10
Monika Repaszká, ŠKV
9 hlasov
11
Ján Babič, SMER-SD
9 hlasov
12
Matej Lada, ŠKV
8 hlasov
13
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
15
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Róbert Hanuštiak, NEKA
6 hlasov
17
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
6 hlasov
19
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
21
Matúš Bischof, OKS
5 hlasov
22
Miloš Gallo, ŠANCA
5 hlasov
23
Jaroslav Kočiš, KSS
5 hlasov
24
Dušan Pollák, ŠKV
5 hlasov
25
Monika Šeďová, MOST - HÍD
4 hlasov
26
Juraj Balázs, NEKA
3 hlasov
27
Tibor Balázs, MOST - HÍD
3 hlasov
28
Mária Bernáthová, KSS
3 hlasov
29
Juraj Nagy, NEKA
3 hlasov
30
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Zoltán Várady, SMK-MKP
1 hlasov
32
Beáta Beke, SMK-MKP
1 hlasov
33
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
34
Peter Bollo, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Karol Kováč, OKS
1 hlasov
36
Helena Laliková, KSS
1 hlasov
37
Ferenc Porubán, SMK-MKP
1 hlasov
38
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Viliam Hlaváč, ŠKV
40
Jozef Červeňák, RIS
41
Ivan Kuhn, OKS