vyberte rok
Heľpaokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50.49%
Marian Kotleba ĽSNS
21.19%
Martin Juhaniak NEKA
17.89%
Igor Kašper NEKA
7.24%
Milan Urbáni SMS
0.77%
Pavel Greksa NEKA
0.55%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.55%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.44%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.33%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.33%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.11%
Alena Piovarčiová NP
0.11%
Miroslav Gálik NAS
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

41,44
%
2017 1. kolo
24,98
%
2013 2. kolo
17,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,44%
2013 2. kolo 24,98%
2013 1. kolo 17,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Kirschová, NEKA
580 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
429 hlasov
3
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
340 hlasov
4
Martin Juhaniak, NEKA
245 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
210 hlasov
6
Marcel Pollák, SNS
156 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
149 hlasov
8
Jaroslav Demian, SMER-SD
132 hlasov
9
Martin Ridzoň, NEKA
120 hlasov
10
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
11
Jozef Tokár, NEKA
95 hlasov
12
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
94 hlasov
13
Ivan Brozman, NEKA
92 hlasov
14
Jerguš Ridzoň, NEKA
91 hlasov
15
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
87 hlasov
16
Vratko Strmeň, NEKA
83 hlasov
17
Marian Pavúk, NEKA
78 hlasov
18
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
19
Andrej Barančok, NEKA
70 hlasov
20
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
21
Milan Belko, NEKA
49 hlasov
22
Miroslav Fašang, NEKA
43 hlasov
23
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
43 hlasov
24
Ján Račák, SMER-SD
41 hlasov
25
Roman Švantner, DOMA DOBRE
36 hlasov
26
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
27
Ingrid Poliaková, SNS
28 hlasov
28
Peter Bánik, SNS
25 hlasov
29
Juraj Uhrin, NEKA
23 hlasov
30
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
31
Ivan Bobák, SZS
19 hlasov
32
Bohuslav Nemky, SMER-SD
19 hlasov
33
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
34
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
35
Michal Kantor, SZS
14 hlasov
36
Zuzana Kúdelková, KSS
14 hlasov
37
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
38
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
39
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
40
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
41
Jozef Harvan, SRK
9 hlasov
42
Andrej Majerík, VZDOR
6 hlasov
43
Peter Ondriaš, ŠANCA
2 hlasov