vyberte rok
Hažínokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37.76%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32.65%
Štefan Surmánek ĽSNS
8.16%
Jozef Bobík NEKA
6.12%
Oliver Petrík JĽSS
5.10%
Jarmila Tkáčová SNS
5.10%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.08%
Róbert Bačinský NEKA
1.02%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

26,61
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
24,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,61%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 24,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER-SD
45 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
30 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
30 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
23 hlasov
5
František Farkaš, SMER-SD
22 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
8
Michal Stričík, ŠKV
21 hlasov
9
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
10
Matej Šarocký, ŠANCA
15 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
14 hlasov
12
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
13
Stanislav Gaľa, ŠKV
13 hlasov
14
Timea Sotáková, SMER-SD
12 hlasov
15
Jozef Sokologorský, SMER-SD
12 hlasov
16
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
17
Valéria Eľková, NEKA
10 hlasov
18
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
20
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
21
Jozef Bobík, NEKA
8 hlasov
22
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Dušan Goda, NEKA
7 hlasov
25
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
27
Emil Čurma, SNS
5 hlasov
28
Peter Borza, SNS
5 hlasov
29
Ľudovít Adam, NEKA
5 hlasov
30
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
31
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
34
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
36
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
38
Ján Viselka, NEKA
3 hlasov
39
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
40
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
41
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
43
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
44
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
46
Lukáš Pažinka, NEKA
2 hlasov
47
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
48
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
49
Bohuš Jakuboc, ŠKV
2 hlasov
50
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
51
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
52
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
53
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
54
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
55
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
56
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
57
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
58
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
59
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
60
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
61
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Mikuláš Kiš, NAJ
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
65
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
66
Peter Malík, SNS
67
Marek Misár, NAJ
68
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Branislav Sijka, NEKA
70
Radoslav Smutný, SP
71
Tibor Varga, SMK-MKP
72
Peter Horňák, DS
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Ildikó Vargová, ŠKV