vyberte rok
Haniskaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
53.00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30.91%
Jarmila Tkáčová SNS
4.73%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.15%
Róbert Bačinský NEKA
2.52%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.21%
Jaroslav Džunko NEKA
1.26%
Oliver Petrík JĽSS
0.63%
Adam Šepetka NAJ
0.63%
Jozef Červenák RIS
0.32%
Lukáš Sisák KSS
0.32%
Ján Struk SMS
0.32%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

28,17
%
2017 1. kolo
10,39
%
2013 2. kolo
23,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,17%
2013 2. kolo 10,39%
2013 1. kolo 23,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
222 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
122 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
95 hlasov
4
Tomáš Suchý, ŠANCA
86 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
78 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
9
Ján Serbin, NEKA
41 hlasov
10
František Petro, SMER-SD
40 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
12
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
30 hlasov
14
Vlastimil Lakatoš, NEKA
28 hlasov
15
Anton Medvec, NEKA
28 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
17
Monika Gergelová, SNS
27 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
19
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
20
Jarmila Vaňová, ŠKV
23 hlasov
21
Jozef Krešák, ŠANCA
22 hlasov
22
Mária Dulovičová, NEKA
22 hlasov
23
Pavol Lehotský, NEKA
19 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
18 hlasov
25
Peter Seman, KSS
18 hlasov
26
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
16 hlasov
28
Radoslav Hodor, NEKA
16 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
16 hlasov
30
Erika Zámboriová, ŠKV
15 hlasov
31
Jozef Hric, KSS
14 hlasov
32
Vojtech Farkaš, NEKA
14 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
13 hlasov
34
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
35
Slavomír Borovský, DS
12 hlasov
36
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
12 hlasov
37
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
40
Peter Derevjaník, SMER-SD
7 hlasov
41
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
42
Roland Szabó, SMER-SD
7 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
44
Alexander Képes, SMK-MKP
6 hlasov
45
István Zachariaš, SMK-MKP
6 hlasov
46
Ján Horváth, NEKA
5 hlasov
47
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
5 hlasov
49
Július Begala, NEKA
4 hlasov
50
Csaba Simkó, SMK-MKP
4 hlasov
51
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
4 hlasov
52
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
53
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
54
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
55
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
56
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
57
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
59
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
60
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
61
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
62
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
63
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
64
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
65
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
66
Július Grulyo, NEKA