vyberte rok
Haličokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40.97%
Marian Kotleba ĽSNS
29.05%
Igor Kašper NEKA
10.61%
Martin Juhaniak NEKA
9.50%
Pavel Greksa NEKA
5.21%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.49%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.74%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.56%
Miroslav Gálik NAS
0.37%
Alena Piovarčiová NP
0.37%
Milan Urbáni SMS
0.37%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.19%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.19%
Jozef Sásik SĽSAH
0.19%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.19%
Znenek Očovan NAJ
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

39,94
%
2017 1. kolo
25,16
%
2013 2. kolo
28,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,94%
2013 2. kolo 25,16%
2013 1. kolo 28,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Pelč, NEKA
204 hlasov
2
Pavol Baculík, NEKA
166 hlasov
3
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
150 hlasov
4
Branislav Hámorník, SMER-SD
136 hlasov
5
Pavel Greksa, NEKA
116 hlasov
6
Ján Mičuda, SMER-SD
113 hlasov
7
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
105 hlasov
8
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
9
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
87 hlasov
10
Rudolf Slivka, SNS
84 hlasov
11
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
12
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
73 hlasov
13
Jana Haláková, SMER-SD
71 hlasov
14
Pavol Križo, SNS
60 hlasov
15
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
16
Denisa Nincová, NEKA
55 hlasov
17
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
18
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
19
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
20
Péter Csúsz, SMK-MKP
27 hlasov
21
Lukáš Čavoj, NEKA
24 hlasov
22
Attila Agócs, MOST - HÍD
23 hlasov
23
Ján Svoreň, KSS
18 hlasov
24
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
25
Milan Alberti, NEKA
16 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
14 hlasov
27
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
28
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
29
Tibor Tóth, MOST - HÍD
9 hlasov
30
Marian Šulek, KSS
9 hlasov
31
Štefan Kertész, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
33
Karol Ferencz, MOST - HÍD
4 hlasov
34
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
35
László Kerekes, SMK-MKP
4 hlasov
36
Zoltán Balog, NEKA
4 hlasov
37
István Mázik, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
39
Jozef Bari, SRK
3 hlasov
40
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
41
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
42
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
2 hlasov
43
Péter György, SMK-MKP
2 hlasov
44
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov