vyberte rok
Hajnáčkaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
63.82%
Igor Kašper NEKA
11.60%
Jozef Šimko NEKA
10.24%
Marian Kotleba ĽSNS
5.46%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3.41%
Martin Juhaniak NEKA
2.05%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.02%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.02%
Miroslav Gálik NAS
0.34%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.34%
Znenek Očovan NAJ
0.34%
Jozef Sásik SĽSAH
0.34%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

31,42
%
2017 1. kolo
14,77
%
2013 2. kolo
25,8
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,42%
2013 2. kolo 14,77%
2013 1. kolo 25,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
160 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
153 hlasov
3
Ladislav Lang, MOST - HÍD
137 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
123 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
113 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
100 hlasov
7
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
96 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
86 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
47 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
31 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
27 hlasov
12
Gejza Mede, NEKA
23 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
16 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
16 hlasov
17
Vojtech Kökény, SRK
15 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
20
Ivan Hazucha, SMER-SD
12 hlasov
21
Dušan Hlinka, SMER-SD
10 hlasov
22
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
23
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Miroslava Grendelová, KSS
8 hlasov
25
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Vojtech Menyhárt, NEKA
6 hlasov
27
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
29
Aladár Bari, MOST - HÍD
5 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
31
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
32
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasov
33
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
34
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
35
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
39
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
42
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
43
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
44
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
45
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
46
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
47
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
48
Anatolij Jefimov, KSS
49
Ján Lichanec, NEKA