vyberte rok
Hačavaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58.62%
Róbert Bačinský NEKA
13.79%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13.79%
Jaroslav Džunko NEKA
3.45%
Lukáš Sisák KSS
3.45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.45%
Jarmila Tkáčová SNS
3.45%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,51
%
2017 1. kolo
7,74
%
2013 2. kolo
20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,51%
2013 2. kolo 7,74%
2013 1. kolo 20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
18 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
9 hlasov
3
Slavomír Borovský, DS
8 hlasov
4
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
5
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
8
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
9
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
10
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
11
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
12
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
13
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
15
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
16
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
17
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
18
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
20
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
21
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
23
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
26
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
27
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
29
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
30
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
31
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
33
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
34
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
36
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
38
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
39
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
40
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
42
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
43
Alexander Képes, SMK-MKP
44
Anton Király, SMK-MKP
45
Jozef Krešák, ŠANCA
46
Ján Kokarda, NEKA
47
Jozef Hric, KSS
48
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
49
Vlastimil Lakatoš, NEKA
50
Ladislav Vojtko, KSS
51
Rudolf Varga, VZDOR
52
Jarmila Vaňová, ŠKV
53
Tomáš Suchý, ŠANCA
54
Ján Serbin, NEKA
55
Peter Seman, KSS
56
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
57
István Zachariaš, SMK-MKP
58
Anton Medvec, NEKA
59
Pavol Lehotský, NEKA
60
Ján Horváth, NEKA
61
Július Grulyo, NEKA
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
63
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
64
Július Begala, NEKA
65
Martina Dutková, NEKA
66
Elena Fialková, MOST - HÍD