vyberte rok
Gregorova Vieskaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
49.02%
Igor Kašper NEKA
13.73%
Marian Kotleba ĽSNS
11.76%
Martin Juhaniak NEKA
9.80%
Pavel Greksa NEKA
5.88%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
3.92%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.96%
Alena Piovarčiová NP
1.96%
Jozef Šimko NEKA
1.96%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

46,78
%
2017 1. kolo
28,03
%
2013 2. kolo
27,1
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,78%
2013 2. kolo 28,03%
2013 1. kolo 27,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mičuda, SMER-SD
33 hlasov
2
Pavel Greksa, NEKA
20 hlasov
3
Pavol Baculík, NEKA
17 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
16 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
13 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
12 hlasov
7
Branislav Hámorník, SMER-SD
10 hlasov
8
Rudolf Slivka, SNS
9 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
8 hlasov
11
Denisa Nincová, NEKA
7 hlasov
12
Pavol Križo, SNS
5 hlasov
13
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
14
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
15
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
16
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
17
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
21
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
23
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
25
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
26
Attila Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
27
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28
Ján Svoreň, KSS
29
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
30
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
31
Marian Šulek, KSS
32
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
33
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Zoltán Balog, NEKA
35
Július Čipčala, SRK
36
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
37
Karol Ferencz, MOST - HÍD
38
Péter György, SMK-MKP
39
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
40
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
42
Tibor Tóth, MOST - HÍD
43
István Mázik, MKDA-MKDSZ
44
Jozef Bari, SRK