vyberte rok
Girovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
40.74%
Jozef Mihalčin ĽSNS
25.93%
Ján Garaj NEKA
11.11%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
7.41%
Milan Šteiner SZS
7.41%
František Bednár NAJ
3.70%
Andrej Gmitter NEKA
3.70%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

52,94
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,94%
2013 1. kolo 36,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
12 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
12 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
11 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER-SD
7 hlasov
5
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
7
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
8
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasov
10
Roman Goroľ, EDS
3 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
12
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
13
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
14
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
15
Jozef Berta, SMER-SD
3 hlasov
16
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
18
Štefan Straka, NEKA
2 hlasov
19
Monika Palková, SP
2 hlasov
20
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasov
22
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov
23
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
24
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Peter Kocák, NEKA
2 hlasov
26
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
27
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
28
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
29
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
30
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
31
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Ján Pivovarník, SNS
1 hlasov
33
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
34
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
37
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
38
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
39
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
40
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
42
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
43
Alfonz Kobielský, NEKA
44
Miroslava Urbanová, NaS - ns
45
Marta Vagaská, SNS
46
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Anton Orokocký, VZDOR
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
49
Ivan Koščík, NEKA
50
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
51
Milan Bužo, EDS
52
Samuel Bruss, NEKA
53
Miroslav Kroka, NP
54
Peter Novák, SNS