vyberte rok
Giglovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
60.61%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
21.21%
Ján Garaj NEKA
6.06%
František Oľha Šanca
6.06%
Jozef Mihalčin ĽSNS
3.03%
Miroslav Škvarek SNS
3.03%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

25
%
2017 1. kolo
25,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25%
2013 1. kolo 25,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
14 hlasov
2
Štefan Hreha, SMER-SD
12 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
4
Marta Vagaská, SNS
9 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
8 hlasov
6
Jozef Berta, SMER-SD
8 hlasov
7
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
6 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER-SD
6 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
13
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
14
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
15
Miroslav Baník, NEKA
4 hlasov
16
Stanislav Obický, NEKA
3 hlasov
17
Štefan Straka, NEKA
3 hlasov
18
Zuzana Zavadská, SZ
3 hlasov
19
Peter Kocák, NEKA
2 hlasov
20
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
22
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
23
Peter Novák, SNS
1 hlasov
24
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
29
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
30
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
31
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
32
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
33
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
34
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
35
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
36
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
37
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
39
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
40
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
41
Michal Huňák, EDS
42
Marián Hreňo, SOĽ
43
Samuel Bruss, NEKA
44
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
45
Ján Pivovarník, SNS
46
Monika Palková, SP
47
Anton Orokocký, VZDOR
48
Blažena Matisová, NEKA
49
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
50
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
51
Miroslav Kroka, NP
52
Andrej Krišanda, SNS
53
Ján Katriňák, RIS
54
Jozef Karchňak, ÚSVIT