vyberte rok
Gemerské Michalovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
80.00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
5.00%
Martin Juhaniak NEKA
5.00%
Igor Kašper NEKA
5.00%
Jozef Šimko NEKA
5.00%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Marian Kotleba ĽSNS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

26,92
%
2017 1. kolo
35,44
%
2013 2. kolo
37,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,92%
2013 2. kolo 35,44%
2013 1. kolo 37,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ferenc Auxt, SMK-MKP
19 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
16 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
11 hlasov
4
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
7 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
6 hlasov
6
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
7
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
8
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
9
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
12
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
13
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
16
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
17
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
18
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
19
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
20
Róbert Čipka, KSS
21
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22
Miroslava Grendelová, KSS
23
Ivan Hazucha, SMER-SD
24
Anatolij Jefimov, KSS
25
Dušan Hlinka, SMER-SD
26
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Vojtech Kökény, SRK
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
29
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
30
Miroslava Vargová, NEKA
31
Aneta Vargicová, SNS
32
Vojtech Szajkó, SRK
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Martin Pliešovský, SNS
35
Alena Pivovarčiová, NP
36
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37
Zdenek Očovan, NAJ
38
Katarína Moncoľová, NEKA
39
Ján Lichanec, NEKA
40
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
42
Lukáš Kvietok, SMER-SD
43
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
44
Stanislava Zvarová, SMER-SD
45
Stanislav Krahulec, NEKA
46
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
47
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS