vyberte rok
Gemerská Hôrkaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
50.53%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
31.38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7.45%
Jozef Červenák RIS
3.72%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.13%
Róbert Bačinský NEKA
1.60%
Jaroslav Džunko NEKA
1.06%
Adam Šepetka NAJ
1.06%
Rudolf Botka NP
0.53%
Oliver Petrík JĽSS
0.53%
Jozef Bobík NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

21,16
%
2017 1. kolo
3,29
%
2013 2. kolo
23,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,16%
2013 2. kolo 3,29%
2013 1. kolo 23,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Balázs, MOST - HÍD
146 hlasov
2
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
79 hlasov
3
Beáta Beke, SMK-MKP
72 hlasov
4
Peter Bollo, MOST - HÍD
57 hlasov
5
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
51 hlasov
6
Attila Anna, NEKA
42 hlasov
7
Juraj Nagy, NEKA
36 hlasov
8
Monika Šeďová, MOST - HÍD
35 hlasov
9
Ján Babič, SMER-SD
23 hlasov
10
Zoltán Várady, SMK-MKP
22 hlasov
11
Ferenc Porubán, SMK-MKP
19 hlasov
12
Monika Repaszká, ŠKV
18 hlasov
13
Juraj Balázs, NEKA
13 hlasov
14
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
15
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
16
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Róbert Hanuštiak, NEKA
6 hlasov
19
Karol Kováč, OKS
6 hlasov
20
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Dušan Pollák, ŠKV
6 hlasov
22
Štefan Bašták, SMER-SD
5 hlasov
23
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Jozef Červeňák, RIS
4 hlasov
26
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Viliam Hlaváč, ŠKV
4 hlasov
28
Jaroslav Kočiš, KSS
4 hlasov
29
Ivan Kuhn, OKS
4 hlasov
30
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Juraj Bernár, KSS
3 hlasov
32
Matej Lada, ŠKV
3 hlasov
33
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
34
Mária Bernáthová, KSS
2 hlasov
35
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
36
Karol Horník, SMER-SD
2 hlasov
37
Helena Laliková, KSS
2 hlasov
38
Michal Terrai, NEKA
2 hlasov
39
Matúš Bischof, OKS
1 hlasov
40
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
41
Peter Pamula, SNS
1 hlasov