vyberte rok
Gečaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46.91%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35.18%
Štefan Surmánek ĽSNS
8.14%
Jaroslav Džunko NEKA
2.61%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.95%
Lukáš Sisák KSS
1.63%
Róbert Bačinský NEKA
1.30%
Oliver Petrík JĽSS
0.65%
Ján Struk SMS
0.65%
Jarmila Tkáčová SNS
0.65%
Jozef Bobík NEKA
0.33%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,38
%
2017 1. kolo
9,01
%
2013 2. kolo
10,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,38%
2013 2. kolo 9,01%
2013 1. kolo 10,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
157 hlasov
2
Michal Rečka, SMER-SD
136 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
122 hlasov
4
Miloš Barcal, NEKA
81 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
6
Monika Gergelová, SNS
59 hlasov
7
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
9
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
10
František Petro, SMER-SD
47 hlasov
11
Ivan Hriczko, ŠKV
44 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
13
Mária Dulovičová, NEKA
37 hlasov
14
Tomáš Suchý, ŠANCA
37 hlasov
15
Vlastimil Lakatoš, NEKA
33 hlasov
16
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
32 hlasov
18
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
19
Peter Derevjaník, SMER-SD
30 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
21
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
22
Martina Dutková, NEKA
22 hlasov
23
Roland Szabó, SMER-SD
21 hlasov
24
Jozef Hric, KSS
20 hlasov
25
Erika Zámboriová, ŠKV
18 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
17 hlasov
27
Pavol Lehotský, NEKA
16 hlasov
28
Peter Seman, KSS
16 hlasov
29
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
30
Jarmila Vaňová, ŠKV
13 hlasov
31
Radoslav Hodor, NEKA
11 hlasov
32
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
35
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
37
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
38
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
39
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
40
Rudolf Varga, VZDOR
5 hlasov
41
Attila Oravecz, MOST - HÍD
5 hlasov
42
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
45
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
47
Slavomír Borovský, DS
4 hlasov
48
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
49
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
50
Július Begala, NEKA
3 hlasov
51
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
57
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
60
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
63
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
64
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
65
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
66
Tamás Iván, SMK-MKP