vyberte rok
Gánovceokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
46.43%
Pavol Gašper NEKA
12.34%
Peter Chudík Smer-SD
11.04%
Ján Garaj NEKA
7.79%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5.84%
Miroslav Škvarek SNS
4.87%
František Bednár NAJ
4.22%
Eduard Markovič NEKA
3.57%
František Oľha Šanca
2.60%
Andrej Gmitter NEKA
0.97%
Milan Šteiner SZS
0.32%
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

27,75
%
2017 1. kolo
13,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,75%
2013 1. kolo 13,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Košický, NEKA
100 hlasov
2
Jozef Janiga, NEKA
78 hlasov
3
Martin Lajoš, SMER-SD
59 hlasov
4
Anna Schlosserová, NEKA
58 hlasov
5
Igor Wzoš, NEKA
55 hlasov
6
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
7
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
8
Ondrej Kavka, NEKA
53 hlasov
9
Peter Brenišin, NEKA
49 hlasov
10
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
11
Pavol Gašper, NEKA
48 hlasov
12
Dušan Nebus, SMER-SD
46 hlasov
13
Štefan Pčola, NEKA
44 hlasov
14
Edita Pilárová, NEKA
42 hlasov
15
Michal Sýkora, NEKA
41 hlasov
16
Alena Madzinová, DS
41 hlasov
17
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
18
Martin Mlynár, NEKA
40 hlasov
19
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
20
Jozef Pavligovský, SMER-SD
38 hlasov
21
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
22
Peter Mlynár, SNS
35 hlasov
23
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
24
Peter Hritz, NEKA
33 hlasov
25
Juraj Bondra, SMER-SD
33 hlasov
26
Marián Barilla, NEKA
32 hlasov
27
Gabriel Bodnár, NEKA
30 hlasov
28
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
29
Milan Baran, SMER-SD
28 hlasov
30
Vladimír Ondruš, SMER-SD
22 hlasov
31
Slavomír Kopáč, NEKA
22 hlasov
32
Radoslav Ščuka, NP
21 hlasov
33
Marián Rušin, SMER-SD
21 hlasov
34
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
35
Emília Ringošová, ŠANCA
19 hlasov
36
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
19 hlasov
37
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
38
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
39
Martin Jurčík, NEKA
18 hlasov
40
Milan Antaš, SOĽ
17 hlasov
41
František Bednár, NAJ
17 hlasov
42
Jozef Tekáč, NEKA
17 hlasov
43
Jozef Benko, SNS
17 hlasov
44
Ján Hroboň, NEKA
16 hlasov
45
Miroslav Škvarek, SNS
16 hlasov
46
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
47
Ján Šoltis, NEKA
15 hlasov
48
Eduard Markovič, NEKA
15 hlasov
49
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
50
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
51
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
52
Ingrid Lindemanová, SOĽ
14 hlasov
53
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
54
Ondrej Kovalčík, KSS
12 hlasov
55
Karin Jureková, NEKA
12 hlasov
56
Marek Duda, NAJ
12 hlasov
57
Stanislav Baran, SOĽ
11 hlasov
58
Eugen Knotek, SNS
10 hlasov
59
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
60
Ivana Padarasová, NAJ
8 hlasov
61
Valér Neumeister, SOĽ
7 hlasov
62
Karol Dračka, KSS
7 hlasov
63
Ján Kriššák, NAJ
6 hlasov
64
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
65
Jozef Sabo, SOĽ
5 hlasov
66
Richard Kaprál, SNS
5 hlasov
67
Jozef Križan, SOĽ
4 hlasov
68
Zuzana Hiznayová, SZ
3 hlasov
69
Tomáš Zelina, SNS
3 hlasov
70
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
71
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
72
Peter Michalík, SNS
2 hlasov
73
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
2 hlasov
74
Patrik Františka, SNS
1 hlasov
75
Jaroslav Švorc, SOĽ
1 hlasov