vyberte rok
Galovanyokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
55.71%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12.86%
Anton Martvoň NEKA
11.43%
Peter Sagan ĽSNS
10.00%
Marián Murín NEKA
5.71%
Peter Cibulka NEKA
1.43%
Ján Mikolaj SNS
1.43%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1.43%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

30,04
%
2017 1. kolo
18,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,04%
2013 1. kolo 18,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Blcháč, SMER-SD
41 hlasov
2
Erik Gemzický, SNS
41 hlasov
3
Rudolf Urbanovič, SNS
36 hlasov
4
Ľubomír Frič, SMER-SD
27 hlasov
5
Marián Vojtík, SMER-SD
18 hlasov
6
Branislav Tréger, NEKA
16 hlasov
7
Alexander Slafkovský, NEKA
12 hlasov
8
Jozef Repaský, ŠANCA
9 hlasov
9
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
10
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Michal Jurči, NEKA
7 hlasov
12
Miroslav Neset, SNS
7 hlasov
13
Peter Čajka, NEKA
6 hlasov
14
Miroslav Ilavský, SNS
5 hlasov
15
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
16
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Patrik Fuzák, NEKA
4 hlasov
19
Tomáš Hvostik, NEKA
4 hlasov
20
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Jarmila Mišurová, KSS
4 hlasov
22
Július Sokol, SNS
4 hlasov
23
Viera Tomčíková, NEKA
4 hlasov
24
Alena Uličná, SMER-SD
4 hlasov
25
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
27
Ján Hučík, NP
2 hlasov
28
Roman Janči, NEKA
2 hlasov
29
Vladimír Klein, NEKA
2 hlasov
30
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
31
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Milan Šipka, SNS
2 hlasov
34
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Milan Burčík, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Jozef Vacula, VZDOR
1 hlasov
39
Ivan Spilý, NEKA