vyberte rok
Folkušováokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
45.24%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21.43%
Peter Sagan ĽSNS
19.05%
Marián Murín NEKA
4.76%
Ján Mikolaj SNS
4.76%
Anton Martvoň NEKA
2.38%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
2.38%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

33,85
%
2017 1. kolo
25,8
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,85%
2013 1. kolo 25,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
14 hlasov
2
Imrich Žigo, NEKA
13 hlasov
3
Zdenko Kozák, SNS
11 hlasov
4
Alexander Velitš, VZDOR
11 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
10 hlasov
6
Tomáš Zanovit, NEKA
10 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER-SD
10 hlasov
8
Peter Kašuba, NEKA
9 hlasov
9
Tatiana Červeňová, SMER-SD
9 hlasov
10
František Výrostko, NEKA
9 hlasov
11
Zuzana Valocká, NEKA
7 hlasov
12
Patrik Antal, NEKA
6 hlasov
13
Marcel Maťovčík, NEKA
6 hlasov
14
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
15
Marek Straka, SMER-SD
6 hlasov
16
Jaroslav Brzák, NEKA
5 hlasov
17
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Slavomír Šuch, SMER-SD
5 hlasov
21
Pavol Zemko, NEKA
4 hlasov
22
Marián Krivuš, NEKA
4 hlasov
23
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
27
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Milan Horňák, NEKA
3 hlasov
29
Róbert Ivaška, SMER-SD
3 hlasov
30
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Dana Šinálová, SNS
3 hlasov
32
Marek Veverica, DOMA DOBRE
3 hlasov
33
Štefan Balošák, SMER-SD
2 hlasov
34
Stanislav Rohoň, NEKA
2 hlasov
35
Branislav Zacharides, NEKA
2 hlasov
36
Eva Milučká, SNS
2 hlasov
37
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
39
Marián Fedor, SMER-SD
2 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
42
Jozef Petráš, SMER-SD
1 hlasov
43
Miroslav Mazúr, NEKA
1 hlasov
44
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
47
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
48
Ivan Gondáš, SNS
1 hlasov
49
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
1 hlasov
50
Ján Burda, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Martin Čanády, SNS
52
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
54
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko