vyberte rok
Figaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
37.50%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
18.75%
Ján Lunter NEKA
15.00%
Jozef Šimko NEKA
7.50%
Igor Kašper NEKA
6.25%
Martin Juhaniak NEKA
5.00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3.75%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.50%
Alena Piovarčiová NP
2.50%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.25%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

25,38
%
2017 1. kolo
16,19
%
2013 2. kolo
34,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,38%
2013 2. kolo 16,19%
2013 1. kolo 34,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
24 hlasov
2
Aladár Bari, MOST - HÍD
21 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
19 hlasov
4
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
17 hlasov
6
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
7
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
15 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
14 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
13 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
13
Michal Bagačka, SMER-SD
10 hlasov
14
Ladislav Rigó, SMK-MKP
9 hlasov
15
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Peter Mináč, SMER-SD
7 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
5 hlasov
24
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
5 hlasov
25
Stanislava Zvarová, SMER-SD
5 hlasov
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasov
27
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasov
29
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
30
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
31
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
32
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
37
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
38
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
40
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
41
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
42
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
43
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
44
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
46
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
47
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
48
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
49
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov