Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
69,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,36%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,74%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,62%
Róbert Bačinský NEKA
1,12%
Jozef Bobík NEKA
1,12%
Rudolf Botka NP
1,12%
Jaroslav Džunko NEKA
1,12%
Lukáš Sisák KSS
1,12%
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
48 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
40 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
27 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
19 hlasov
5
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
6
Tichomír Kačo, ŠKV
10 hlasov
7
Jozef Gamrát, NEKA
9 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER-SD
9 hlasov
9
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
10
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
11
Karol Pataky, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
13
Marián Vanci, ŠKV
6 hlasov
14
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
16
Milan Malý, KSS
6 hlasov
17
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
19
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
20
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
24
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
26
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
28
Zoltán Mento, NEKA
3 hlasov
29
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
30
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
32
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
34
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
35
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
36
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
37
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
38
Štefan Duč, NEKA
2 hlasov
39
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
42
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
43
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
44
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
46
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
47
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
48
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
50
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52
Dionýz Szabó, ŠKV
53
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
54
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
55
Csilla Bálintová, SMK-MKP
56
Gejza Sačko, MOST - HÍD
57
István Takács, SMK-MKP
58
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
59
Jozef Horváth, MOST - HÍD
60
Tibor Sáradi, SMK-MKP
61
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
62
Viktor Palko, MOST - HÍD
63
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
Iveta Solomonová, KSS
68
Terézia Stanková, NEKA
69
József Kopasz, SMK-MKP

Volebná účasť

29,34
%
2017 1. kolo
8,35
%
2013 2. kolo
14,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,34%
2013 2. kolo 8,35%
2013 1. kolo 14,86%