vyberte rok
Dvorníky - Včeláreokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44.76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
30.77%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15.38%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.20%
Jarmila Tkáčová SNS
2.80%
Oliver Petrík JĽSS
1.40%
Róbert Bačinský NEKA
0.70%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

39
%
2017 1. kolo
18,37
%
2013 2. kolo
29,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39%
2013 2. kolo 18,37%
2013 1. kolo 29,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Simkó, SMK-MKP
126 hlasov
2
László Köteles, SMK-MKP
60 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
51 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
47 hlasov
5
Tamás Iván, SMK-MKP
46 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
42 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
42 hlasov
8
Attila Oravecz, MOST - HÍD
32 hlasov
9
Alexander Képes, SMK-MKP
32 hlasov
10
Roland Szabó, SMER-SD
28 hlasov
11
Anton Király, SMK-MKP
28 hlasov
12
Tibor Bráz, NEKA
26 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD
25 hlasov
14
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
15
Mária Lacková, NEKA
25 hlasov
16
Slavomír Borovský, DS
18 hlasov
17
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
14 hlasov
19
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
20
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
21
Július Begala, NEKA
8 hlasov
22
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
24
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
27
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
28
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
29
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
33
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
34
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
35
Peter Seman, KSS
3 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
3 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
39
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
41
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
42
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
43
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
44
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
45
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
46
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
47
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
48
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
49
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
50
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
53
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
54
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
55
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
56
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
57
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
58
Ervín Kompuš, NAJ
59
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Jozef Krešák, ŠANCA
61
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Jozef Hric, KSS
63
Ivan Hriczko, ŠKV
64
Peter Kocai, NAJ
65
Július Grulyo, NEKA
66
Ján Serbin, NEKA