vyberte rok
Ďurkovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.52%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
34.20%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.74%
Jozef Červenák RIS
4.66%
Róbert Bačinský NEKA
3.11%
Lukáš Sisák KSS
2.59%
Jaroslav Džunko NEKA
1.55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.55%
Jarmila Tkáčová SNS
1.55%
Oliver Petrík JĽSS
0.52%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

18,59
%
2017 1. kolo
5,07
%
2013 2. kolo
11,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,59%
2013 2. kolo 5,07%
2013 1. kolo 11,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jarmila Vaňová, ŠKV
115 hlasov
2
Michal Rečka, SMER-SD
56 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
4
Monika Gergelová, SNS
45 hlasov
5
Erika Zámboriová, ŠKV
45 hlasov
6
Mária Dulovičová, NEKA
36 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Vojtech Farkaš, NEKA
29 hlasov
9
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
28 hlasov
11
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
13
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
14
František Petro, SMER-SD
24 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
23 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
22 hlasov
18
Radoslav Hodor, NEKA
22 hlasov
19
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
20
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
21
Elena Fialková, MOST - HÍD
19 hlasov
22
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
16 hlasov
24
Peter Seman, KSS
15 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
26
Slavomír Borovský, DS
14 hlasov
27
Jozef Hric, KSS
13 hlasov
28
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
13 hlasov
30
Martina Dutková, NEKA
12 hlasov
31
Ján Serbin, NEKA
11 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
33
Július Beluscsák, NEKA
9 hlasov
34
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
35
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
36
Július Begala, NEKA
8 hlasov
37
Alexander Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
8 hlasov
39
Alexander Képes, SMK-MKP
7 hlasov
40
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
41
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
42
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
43
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
44
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
45
Rudolf Varga, VZDOR
6 hlasov
46
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
47
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
48
Gábor Szalay, SMK-MKP
5 hlasov
49
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
50
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
51
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
52
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
53
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
54
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
55
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
56
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
57
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
59
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
60
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
61
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Július Grulyo, NEKA
66
Peter Kocai, NAJ