vyberte rok
Ďurďošíkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51.79%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
31.25%
Štefan Surmánek ĽSNS
8.04%
Róbert Bačinský NEKA
2.68%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.79%
Jarmila Tkáčová SNS
1.79%
Jozef Bobík NEKA
0.89%
Oliver Petrík JĽSS
0.89%
Lukáš Sisák KSS
0.89%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

27,94
%
2017 1. kolo
14,92
%
2013 2. kolo
16,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,94%
2013 2. kolo 14,92%
2013 1. kolo 16,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
51 hlasov
2
Pavol Lehotský, NEKA
32 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
4
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
7
Jarmila Vaňová, ŠKV
24 hlasov
8
Slavomír Horváth, SNS
22 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
11
František Petro, SMER-SD
17 hlasov
12
Radoslav Hodor, NEKA
13 hlasov
13
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
14
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
16
Michal Rečka, SMER-SD
11 hlasov
17
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Peter Derevjaník, SMER-SD
9 hlasov
20
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
21
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
22
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
23
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
24
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
25
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
28
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
29
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
31
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
32
Slavomír Borovský, DS
4 hlasov
33
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
35
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
37
Peter Seman, KSS
3 hlasov
38
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
39
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
40
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
42
Július Begala, NEKA
2 hlasov
43
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
44
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
45
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
46
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
47
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
48
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
49
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
52
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
53
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
55
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
57
Elena Fialková, MOST - HÍD
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
59
Július Grulyo, NEKA
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
61
Tamás Iván, SMK-MKP
62
Attila Oravecz, MOST - HÍD
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
65
Anton Király, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP