vyberte rok
Ďurďošokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
32.56%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
27.91%
Ján Garaj NEKA
11.63%
František Bednár NAJ
6.98%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6.98%
Andrej Gmitter NEKA
4.65%
Eduard Markovič NEKA
4.65%
Milan Šteiner SZS
4.65%
Pavol Gašper NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

27,74
%
2017 1. kolo
9,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,74%
2013 1. kolo 9,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, NEKA
35 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
21 hlasov
3
Ján Pivovarník, SNS
18 hlasov
4
Miroslav Baník, NEKA
17 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
10 hlasov
6
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
7
Martina Hliboká, SOĽ
7 hlasov
8
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
9
Milan Bužo, EDS
6 hlasov
10
Roman Goroľ, EDS
5 hlasov
11
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Jozef Baran, SMER-SD
5 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Ján Katriňák, RIS
4 hlasov
15
Ľubomír Lukič, SMER-SD
4 hlasov
16
Ján Ragan, NEKA
3 hlasov
17
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
18
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasov
21
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
22
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
23
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
24
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
25
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
26
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
27
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Jozef Berta, SMER-SD
1 hlasov
29
Peter Kocák, NEKA
1 hlasov
30
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
33
Stanislav Obický, NEKA
1 hlasov
34
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
35
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
37
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
39
Marián Hreňo, SOĽ
40
Peter Novák, SNS
41
Anton Orokocký, VZDOR
42
Monika Palková, SP
43
Ľubomír Pidaný, SNS
44
Marta Vagaská, SNS
45
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
46
Ján Laco, ŠANCA
47
Vincent Antoš, KSS
48
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
49
Mária Kurovská, NaS - ns
50
Andrej Krišanda, SNS
51
Ivan Koščík, NEKA
52
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
53
Alfonz Kobielský, NEKA
54
Dušan Vilenik, SNS