vyberte rok
Dunajovokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
53.09%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20.36%
Peter Sagan ĽSNS
9.09%
Marián Murín NEKA
7.64%
Peter Cibulka NEKA
2.91%
Ján Mikolaj SNS
2.91%
Anton Martvoň NEKA
1.82%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1.45%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.73%

Volebná účasť

30,09
%
2017 1. kolo
21,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,09%
2013 1. kolo 21,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Grapa, SMER-SD
158 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
117 hlasov
3
Jozef Cech, SMER-SD
65 hlasov
4
Milan Gura, SMER-SD
54 hlasov
5
Juraj Hlavatý, SMER-SD
54 hlasov
6
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
7
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
8
Jozef Marec, NEKA
47 hlasov
9
Martin Šenfeld, NEKA
45 hlasov
10
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
11
František Kučák, SMER-SD
35 hlasov
12
Jozef Balačin, NEKA
33 hlasov
13
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
32 hlasov
14
Anton Varecha, SMER-SD
29 hlasov
15
Anton Heglas, NEKA
29 hlasov
16
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
17
Marcel Šulo, NEKA
28 hlasov
18
Peter Strapáč, NEKA
27 hlasov
19
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
20
Renáta Majchráková, NEKA
26 hlasov
21
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
22
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
23
Milan Pišček, SNS
23 hlasov
24
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
23 hlasov
25
Andrea Šimurdová, NEKA
23 hlasov
26
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
27
Jaroslav Velička, NEKA
20 hlasov
28
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
29
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
31
Martin Birka, NEKA
18 hlasov
32
Peter Kurňava, NEKA
18 hlasov
33
Jozef Kajánek, KSS
16 hlasov
34
Eleonóra Nekorancová, NEKA
16 hlasov
35
Ľubomír Golis, SNS
13 hlasov
36
Dana Jantulíková, NEKA
13 hlasov
37
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
38
David Kulla, NEKA
11 hlasov
39
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
40
Martin Pavlík, NEKA
11 hlasov
41
Slavomír Kupka, SNS
8 hlasov
42
Rastislav Gajdoš, KSS
8 hlasov
43
Michal Balačin, NEKA
8 hlasov
44
Štefan Kompánek, NEKA
7 hlasov
45
Marta Cyprichová, ŠANCA
7 hlasov
46
Iveta Špaldoňová, SZS
6 hlasov
47
Vladimír Malík, NaS - ns
5 hlasov