vyberte rok
Dulovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
52.63%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
21.05%
Miroslav Gálik NAS
5.26%
Pavel Greksa NEKA
5.26%
Martin Juhaniak NEKA
5.26%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
5.26%
Jozef Šimko NEKA
5.26%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Marian Kotleba ĽSNS
Ján Lunter NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

15,6
%
2017 1. kolo
14,04
%
2013 2. kolo
19,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,6%
2013 2. kolo 14,04%
2013 1. kolo 19,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
13 hlasov
2
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
7 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
6 hlasov
4
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
6
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
7
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
4 hlasov
8
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
9
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
12
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
15
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
16
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
17
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
19
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
20
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
21
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
24
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
25
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
27
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
29
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
31
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
32
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
33
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Róbert Čipka, KSS
37
Miroslava Grendelová, KSS
38
Ivan Hazucha, SMER-SD
39
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Ladislav Lang, MOST - HÍD
41
Roman Lebeda, NEKA
42
Peter Mináč, SMER-SD
43
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
44
Zdenek Očovan, NAJ
45
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Miroslava Vargová, NEKA
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD