vyberte rok
Dubodielokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
42.53%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
37.93%
Štefan Škultéty NEKA
16.09%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.30%
Petra Hajšelová Sme rodina
1.15%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

21,49
%
2017 1. kolo
15,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,49%
2013 1. kolo 15,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kováč, NEKA
53 hlasov
2
Lukáš Beták, NEKA
46 hlasov
3
Peter Mikula, NEKA
45 hlasov
4
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
5
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
6
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Marian Hudec, NEKA
33 hlasov
8
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
9
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
10
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
11
Stanislav Svatik, NEKA
30 hlasov
12
Danica Birošová, NEKA
29 hlasov
13
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
14
Miroslav Řádek, NEKA
28 hlasov
15
Štefan Škultéty, NEKA
26 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
17
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
18
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
19
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
20
Alena Bulková, NEKA
24 hlasov
21
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
22
Michal Križan, NEKA
22 hlasov
23
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
24
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
25
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
26
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
27
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
28
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
15 hlasov
30
Tomáš Vaňo, NEKA
13 hlasov
31
Martin Hošták, NEKA
13 hlasov
32
Henrieta Crkoňová, NEKA
13 hlasov
33
Daniela Felgrová, NEKA
12 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
35
Rastislav Šepták, NEKA
12 hlasov
36
Ľubomír Horný, NEKA
10 hlasov
37
Ján Krátky, NEKA
10 hlasov
38
Ingrid Opatovská, NEKA
10 hlasov
39
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
Martin Smolka, NEKA
8 hlasov
41
Miloš Mičega, NEKA
8 hlasov
42
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Marek Trsťan, NEKA
6 hlasov
44
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
45
Denisa Martinková, NaS - ns
6 hlasov
46
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
47
Viera Žilková, NEKA
5 hlasov
48
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
49
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
51
Dagmar Mikulová, NEKA
3 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko