vyberte rok
Dubnookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
35.90%
Igor Kašper NEKA
33.33%
Marian Kotleba ĽSNS
20.51%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5.13%
Pavel Greksa NEKA
2.56%
Milan Urbáni SMS
2.56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

38,46
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 2. kolo
52,5
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,46%
2013 2. kolo 29,16%
2013 1. kolo 52,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
39 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
32 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
30 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
23 hlasov
5
Gejza Mede, NEKA
16 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
15 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
13 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
9
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
11
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
13
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
14
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
16
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
17
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
19
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
20
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Roman Lebeda, NEKA
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
27
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
28
Anatolij Jefimov, KSS
29
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
30
Vojtech Kökény, SRK
31
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
32
Ján Lichanec, NEKA
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
35
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Martin Pliešovský, SNS
38
Alena Pivovarčiová, NP
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Zdenek Očovan, NAJ
41
Katarína Moncoľová, NEKA
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Stanislava Zvarová, SMER-SD
44
Ivan Hazucha, SMER-SD
45
Miroslava Grendelová, KSS
46
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Róbert Čipka, KSS
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Michal Bagačka, SMER-SD