vyberte rok
Drženiceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
63.93%
Peter Oremus NEKA
13.11%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
10.66%
Milan Uhrík ĽSNS
10.66%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.64%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

38,48
%
2017 1. kolo
27,88
%
2013 2. kolo
28,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,48%
2013 2. kolo 27,88%
2013 1. kolo 28,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
3
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
7
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
8
Igor Éder, NEKA
23 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
21 hlasov
10
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
11
Igor Varga, NEKA
20 hlasov
12
Erika Sulinová, NEKA
18 hlasov
13
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
14
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
17
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
19
Ján Hamar, KSS
10 hlasov
20
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
21
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Ján Kútik, KSS
9 hlasov
23
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
24
Igor Gogora, NEKA
8 hlasov
25
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Michal Ivanický, KSS
7 hlasov
29
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
31
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
32
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
6 hlasov
33
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
35
Pál Zachar, NEKA
5 hlasov
36
Miroslav Kamenský, KSS
5 hlasov
37
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Zita Cseri, NEKA
3 hlasov
39
Ondrej Juhász, NEKA
3 hlasov
40
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
43
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
45
Peter Köpöncei, SMK-MKP
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP