vyberte rok
Drienovecokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
77.00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
10.08%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
6.65%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.66%
Róbert Bačinský NEKA
1.14%
Lukáš Sisák KSS
0.76%
Jarmila Tkáčová SNS
0.76%
Oliver Petrík JĽSS
0.57%
Jozef Bobík NEKA
0.19%
Rudolf Botka NP
0.19%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,73
%
2017 1. kolo
8,8
%
2013 2. kolo
19,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,73%
2013 2. kolo 8,8%
2013 1. kolo 19,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
353 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
155 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
111 hlasov
4
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
66 hlasov
5
Gábor Szalay, SMK-MKP
56 hlasov
6
Alexander Képes, SMK-MKP
53 hlasov
7
Csaba Simkó, SMK-MKP
52 hlasov
8
Tamás Iván, SMK-MKP
50 hlasov
9
Mária Lacková, NEKA
48 hlasov
10
László Köteles, SMK-MKP
45 hlasov
11
Ervín Kompuš, NAJ
42 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
31 hlasov
13
Anton Király, SMK-MKP
30 hlasov
14
Slavomír Borovský, DS
29 hlasov
15
Tibor Bráz, NEKA
27 hlasov
16
Attila Oravecz, MOST - HÍD
26 hlasov
17
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
18
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
22 hlasov
19
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
20
Július Pelegrin, NEKA
21 hlasov
21
Július Begala, NEKA
20 hlasov
22
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
23
Elena Fialková, MOST - HÍD
17 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
13 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
26
Erika Zámboriová, ŠKV
11 hlasov
27
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
28
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
30
Peter Kocai, NAJ
8 hlasov
31
Augustín Köteles, NAJ
8 hlasov
32
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
7 hlasov
33
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
34
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
36
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
37
Ján Horváth, NEKA
5 hlasov
38
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
39
Rudolf Varga, VZDOR
5 hlasov
40
František Petro, SMER-SD
5 hlasov
41
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
42
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
43
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
44
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
45
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
46
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
47
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
48
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
49
Peter Seman, KSS
3 hlasov
50
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
51
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
52
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
53
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
54
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
55
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
56
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
58
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
59
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
60
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
61
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
62
Ján Serbin, NEKA
63
Pavol Lehotský, NEKA
64
Jozef Krešák, ŠANCA
65
Miloš Barcal, NEKA
66
Tomáš Suchý, ŠANCA