vyberte rok
Dražiceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.73%
Igor Kašper NEKA
20.41%
Jozef Šimko NEKA
14.29%
Marian Kotleba ĽSNS
12.24%
Martin Juhaniak NEKA
6.12%
Miroslav Gálik NAS
2.04%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.04%
Znenek Očovan NAJ
2.04%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
2.04%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2.04%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

28,96
%
2017 1. kolo
13,81
%
2013 2. kolo
16,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,96%
2013 2. kolo 13,81%
2013 1. kolo 16,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
38 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
27 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
25 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
22 hlasov
5
Michal Bagačka, SMER-SD
10 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
9 hlasov
7
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
8
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
12
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
5 hlasov
14
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
15
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
16
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
17
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
25
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
26
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
29
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
30
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
31
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
32
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
33
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
35
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
36
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
42
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
43
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
44
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
46
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
47
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko