vyberte rok
Drahňovokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60.68%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20.51%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8.55%
Rudolf Botka NP
5.13%
Róbert Bačinský NEKA
1.71%
Oliver Petrík JĽSS
1.71%
Lukáš Sisák KSS
0.85%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.85%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

17,47
%
2017 1. kolo
16,58
%
2013 2. kolo
23,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,47%
2013 2. kolo 16,58%
2013 1. kolo 23,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER-SD
72 hlasov
2
Pavol Kuchta, SMER-SD
62 hlasov
3
Timea Sotáková, SMER-SD
57 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
53 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER-SD
53 hlasov
6
Mária Vargová, MOST - HÍD
53 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
51 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER-SD
49 hlasov
9
Ildikó Vargová, ŠKV
36 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
35 hlasov
11
Peter Jakab, MOST - HÍD
27 hlasov
12
Mária Bálintová, MOST - HÍD
23 hlasov
13
Michal Stričík, ŠKV
22 hlasov
14
Tibor Varga, SMK-MKP
22 hlasov
15
Branislav Sijka, NEKA
9 hlasov
16
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
17
Matej Šarocký, ŠANCA
6 hlasov
18
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
19
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Miroslav Šimko, SNS
5 hlasov
21
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
22
Peter Borza, SNS
4 hlasov
23
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
25
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
26
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
28
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Peter Malík, SNS
3 hlasov
30
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
34
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
37
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Oskar Szabo, SZS
2 hlasov
40
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
41
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
43
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
46
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
47
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
48
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
49
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
50
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Peter Horňák, DS
1 hlasov
52
Jozef Bobík, NEKA
1 hlasov
53
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
54
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
55
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
56
Mikuláš Kiš, NAJ
57
Marek Misár, NAJ
58
Jozef Onda, NAJ
59
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
60
Lukáš Pažinka, NEKA
61
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
62
Peter Sabol, SNS
63
Radoslav Smutný, SP
64
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
65
Jozef Jambor, NAJ
66
Ľudovít Adam, NEKA
67
Peter Badida, VZDOR
68
Milan Barančík, ÚSVIT
69
Viliam Brandis, NAJ
70
Dušan Goda, NEKA
71
Iveta Golmicová, ŠANCA
72
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
73
Bohuš Jakuboc, ŠKV
74
Marek Švingál, ŠKV