vyberte rok
Domadiceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
50.00%
Milan Uhrík ĽSNS
20.69%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
13.79%
Renáta Kolenčíková NEKA
6.90%
Peter Oremus NEKA
5.17%
Ľászló Hajdu MKDA
3.45%
Iván Farkas SMK
Ján Marko NP

Volebná účasť

27,88
%
2017 1. kolo
20,38
%
2013 2. kolo
24,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,88%
2013 2. kolo 20,38%
2013 1. kolo 24,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
3
Igor Varga, NEKA
11 hlasov
4
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
6
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
7
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
8
Igor Éder, NEKA
7 hlasov
9
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
10
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
12
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
13
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
16
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Ondrej Juhász, NEKA
4 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
4 hlasov
22
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
23
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
26
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
27
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
28
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
29
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
30
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Erika Sulinová, NEKA
3 hlasov
32
Pál Zachar, NEKA
3 hlasov
33
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
34
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Michal Ivanický, KSS
2 hlasov
36
Zita Cseri, NEKA
1 hlasov
37
Igor Gogora, NEKA
1 hlasov
38
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
39
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
40
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
41
Ján Kútik, KSS
1 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
43
Tibor Csenger, SMK-MKP
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
46
Marianna Šedivá, NEKA