vyberte rok
Dolný Harmanecokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
51.79%
Marian Kotleba ĽSNS
29.46%
Igor Kašper NEKA
6.25%
Martin Juhaniak NEKA
4.46%
Milan Urbáni SMS
2.68%
Miroslav Gálik NAS
0.89%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.89%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.89%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.89%
Alena Piovarčiová NP
0.89%
Jozef Sásik SĽSAH
0.89%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

53,58
%
2017 1. kolo
28,12
%
2013 2. kolo
25,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 53,58%
2013 2. kolo 28,12%
2013 1. kolo 25,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
2
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
3
Karol Konárik, SNS
18 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
16 hlasov
5
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
15 hlasov
7
Jakub Gajdošík, SMER-SD
15 hlasov
8
Ondrej Lunter, NEKA
14 hlasov
9
Matej Bučko, NEKA
14 hlasov
10
Matúš Molitoris, NEKA
13 hlasov
11
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
12
Katarína Belicová, NEKA
13 hlasov
13
Ľubica Laššáková, SMER-SD
13 hlasov
14
Jana Orlická, NEKA
12 hlasov
15
Igor Kašper, NEKA
12 hlasov
16
Július Ernek, SNS
12 hlasov
17
Viera Dubačová, NEKA
10 hlasov
18
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
19
Marcel Pecník, NEKA
9 hlasov
20
Martin Turčan, NEKA
9 hlasov
21
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Daniel Karas, SMER-SD
9 hlasov
24
Vladimír Sklenka, NEKA
9 hlasov
25
Ján Šabo, SMER-SD
8 hlasov
26
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Ján Šulaj, SMER-SD
8 hlasov
28
Marek Modranský, SMER-SD
8 hlasov
29
Milan Lichý, NEKA
8 hlasov
30
Erika Karová, NEKA
8 hlasov
31
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
32
Pavol Bielik, NEKA
8 hlasov
33
Ladislav Topoľský, SMER-SD
7 hlasov
34
Viera Krakovská, NEKA
7 hlasov
35
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
36
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
37
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
38
Andrea Maková, NEKA
6 hlasov
39
Miloš Vajs, NP
5 hlasov
40
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
41
Vladimír Túry, ŠANCA
5 hlasov
42
Ivan Šabo, NEKA
5 hlasov
43
Ivan Saktor, NEKA
5 hlasov
44
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
45
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
5 hlasov
46
Dominik Veselovský, SNS
4 hlasov
47
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
48
Hubert Štoksa, NEKA
4 hlasov
49
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
50
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
51
Miroslav Bálint, NEKA
3 hlasov
52
Dana Boháčiková, NP
3 hlasov
53
Ján Gereg, SNS
3 hlasov
54
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
55
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
56
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
57
Ľubomír Kuracina, NAJ
3 hlasov
58
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
59
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
60
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
2 hlasov
61
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
62
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
63
Monika Geregová, MOST - HÍD
2 hlasov
64
Miroslav Ostrihoň, NEKA
2 hlasov
65
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
66
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
67
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
68
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
69
Milan Mikulec, MOST - HÍD
2 hlasov
70
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
1 hlasov
71
Jiří Pěč, NEKA
1 hlasov
72
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Daniela Baranová, MOST - HÍD
76
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Ľudmila Priehodová, NEKA
79
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
80
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)