vyberte rok
Dolné Vesteniceokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
52.62%
Štefan Škultéty NEKA
17.34%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
13.91%
Petra Hajšelová Sme rodina
10.69%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.62%
Igor Valko NP
1.61%
Nora Pániková SZS
1.21%

Volebná účasť

23,12
%
2017 1. kolo
11,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,12%
2013 1. kolo 11,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Caňo, NEKA
247 hlasov
2
Mária Šramková, NEKA
234 hlasov
3
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
97 hlasov
4
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
93 hlasov
5
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
90 hlasov
6
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
8
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
81 hlasov
9
Viera Beňová, NEKA
80 hlasov
10
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
80 hlasov
11
Ladislav Procházka, NEKA
79 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
77 hlasov
13
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
14
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
61 hlasov
15
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
16
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
17
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
18
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
19
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
20
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
21
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
22
Andrej Kmotorka, NEKA
43 hlasov
23
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
24
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
25
Dušan Ďuriš, NEKA
40 hlasov
26
Martin Drozd, NEKA
40 hlasov
27
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
28
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
29
Tomáš Kozák, NEKA
38 hlasov
30
Alojz Vlčko, NEKA
36 hlasov
31
Vojtech Čičmanec, NEKA
36 hlasov
32
Martin Šujan, NEKA
36 hlasov
33
Tomáš Tines, NEKA
36 hlasov
34
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
35
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
36
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
37
Viera Hurtišová, KSS
33 hlasov
38
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
39
Anton Vrecko, NEKA
32 hlasov
40
Tibor Čičmanec, NEKA
32 hlasov
41
Branislav Gigac, NEKA
32 hlasov
42
Jozef Franek, NEKA
31 hlasov
43
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
44
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
45
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
29 hlasov
46
Jozef Otto, NEKA
29 hlasov
47
Jana Matiašková, NEKA
29 hlasov
48
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
49
Ľubomír Dzurák, NEKA
24 hlasov
50
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
51
Miroslav Rajčo, NEKA
21 hlasov
52
Tomáš Grešner, NEKA
20 hlasov
53
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
54
Eduard Prilinský, NEKA
18 hlasov
55
Marián Mittaš, KSS
17 hlasov
56
Miroslav Dzina, NEKA
17 hlasov
57
Branislav Krpelan, NEKA
16 hlasov
58
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
16 hlasov
59
Ingrid Majdová, KSS
15 hlasov
60
Igor Sojka, KSS
15 hlasov
61
Ján Madžo, DOMA DOBRE
14 hlasov
62
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
14 hlasov
63
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
65
Martin Uríček, NEKA
12 hlasov
66
Karol Herceg, KSS
11 hlasov
67
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
10 hlasov
68
Andrej Sikora, KSS
9 hlasov