vyberte rok
Dolné Orešanyokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54.20%
Tibor Mikuš NEKA
44.66%
Márius Novák NP
0.76%
József Berényi SMK
0.38%
Jaroslav Cehlárik NEKA
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

25,97
%
2017 1. kolo
17,05
%
2013 2. kolo
12,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,97%
2013 2. kolo 17,05%
2013 1. kolo 12,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
3
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
76 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
57 hlasov
5
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
6
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
8
Marián Galbavý, NEKA
42 hlasov
9
Marek Neštický, NEKA
42 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
11
Tibor Pekarčík, NEKA
37 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
35 hlasov
13
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
14
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
15
Martin Ostrovský, SNS
33 hlasov
16
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
17
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
18
Peter Sloboda, NEKA
31 hlasov
19
Augustín Hambálek, SMER-SD
30 hlasov
20
Martin Uhlík, NEKA
30 hlasov
21
Jaroslav Cehlárik, NEKA
29 hlasov
22
Štefan Krištofík, SMER-SD
28 hlasov
23
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
24
Vladimír Púčik, SMER-SD
26 hlasov
25
Juraj Novota, NEKA
25 hlasov
26
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
27
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
28
Karol Zachar, SMER-SD
24 hlasov
29
Šimon Štefunko, NEKA
23 hlasov
30
Iveta Bakičová, NEKA
22 hlasov
31
Bystrík Stanko, NEKA
22 hlasov
32
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
33
Marta Gubrická, SMER-SD
21 hlasov
34
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
35
Ľubomír Antal, SMER-SD
20 hlasov
36
Július Zemko, SMER-SD
18 hlasov
37
Valburga Lobotková, SMER-SD
18 hlasov
38
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
39
Norbert Halász, NEKA
15 hlasov
40
Marcel Behro, NEKA
14 hlasov
41
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
42
Zuzana Frišová, DOST
14 hlasov
43
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
44
Jozef Pobiecký, NEKA
13 hlasov
45
Jaroslav Jánoš, NEKA
12 hlasov
46
Elena Kátlovská, NEKA
12 hlasov
47
Anna Šimončičová, SNS
11 hlasov
48
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
49
Peter Chmela, NEKA
11 hlasov
50
Viera Gbelcová, SNS
11 hlasov
51
Peter Haščík, NEKA
11 hlasov
52
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
9 hlasov
53
Jozef Koricina, NEKA
9 hlasov
54
Juraj Janček, DOMA DOBRE
8 hlasov
55
Jakub Mišek, NEKA
8 hlasov
56
Peter Sita, NEKA
8 hlasov
57
Norbert Pavlovič, KSS
7 hlasov
58
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
6 hlasov
59
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
60
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
61
Vladimír Kozmál, SNS
4 hlasov
62
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasov
63
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasov
64
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
65
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
66
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
67
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
68
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS