vyberte rok
Dolné Lovčiceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52.22%
Tibor Mikuš NEKA
40.00%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2.22%
Márius Novák NP
2.22%
Konrád Rigó Most-Híd
2.22%
József Berényi SMK
1.11%

Volebná účasť

28,9
%
2017 1. kolo
28,54
%
2013 2. kolo
19,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,9%
2013 2. kolo 28,54%
2013 1. kolo 19,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Antal, SMER-SD
53 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
3
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
4
Marek Neštický, NEKA
34 hlasov
5
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
7
Marián Galbavý, NEKA
28 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
9
Jozef Koricina, NEKA
27 hlasov
10
Iveta Bakičová, NEKA
26 hlasov
11
Jozef Klokner, NEKA
25 hlasov
12
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
23 hlasov
14
Matej Lančarič, NEKA
23 hlasov
15
Jaroslav Cehlárik, NEKA
22 hlasov
16
Vladimír Púčik, SMER-SD
22 hlasov
17
Augustín Hambálek, SMER-SD
21 hlasov
18
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
19
Karol Zachar, SMER-SD
20 hlasov
20
Peter Chmela, NEKA
20 hlasov
21
Július Zemko, SMER-SD
19 hlasov
22
Viera Gbelcová, SNS
18 hlasov
23
Marta Gubrická, SMER-SD
18 hlasov
24
Elena Kátlovská, NEKA
16 hlasov
25
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
26
Martin Uhlík, NEKA
15 hlasov
27
Šimon Štefunko, NEKA
15 hlasov
28
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
29
Peter Sloboda, NEKA
13 hlasov
30
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
31
Peter Haščík, NEKA
12 hlasov
32
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
33
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
34
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
35
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Valburga Lobotková, SMER-SD
9 hlasov
38
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Juraj Novota, NEKA
9 hlasov
40
Tibor Pekarčík, NEKA
9 hlasov
41
Bystrík Stanko, NEKA
9 hlasov
42
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
43
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
44
Peter Bartovič, MOST - HÍD
8 hlasov
45
Marcel Behro, NEKA
7 hlasov
46
Jaroslav Jánoš, NEKA
7 hlasov
47
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Pavol Gabriška, DOST
6 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
6 hlasov
50
Vladimír Kozmál, SNS
6 hlasov
51
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
5 hlasov
52
Jozef Pobiecký, NEKA
5 hlasov
53
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
54
Martin Ostrovský, SNS
5 hlasov
55
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
56
Zuzana Frišová, DOST
5 hlasov
57
Juraj Janček, DOMA DOBRE
5 hlasov
58
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
4 hlasov
59
Norbert Halász, NEKA
4 hlasov
60
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
61
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasov
62
Peter Sita, NEKA
4 hlasov
63
Anna Šimončičová, SNS
3 hlasov
64
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
3 hlasov
65
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
66
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasov
67
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...