vyberte rok
Dolné Dubovéokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51.66%
Tibor Mikuš NEKA
45.70%
Márius Novák NP
1.32%
Konrád Rigó Most-Híd
1.32%
József Berényi SMK
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

26,78
%
2017 1. kolo
21,17
%
2013 2. kolo
14,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,78%
2013 2. kolo 21,17%
2013 1. kolo 14,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
2
Karol Zachar, SMER-SD
53 hlasov
3
Július Zemko, SMER-SD
51 hlasov
4
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
5
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Augustín Hambálek, SMER-SD
35 hlasov
7
Elena Kátlovská, NEKA
28 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
9
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
11
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
12
Marián Galbavý, NEKA
23 hlasov
13
Jozef Klokner, NEKA
22 hlasov
14
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Ľubomír Antal, SMER-SD
18 hlasov
16
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
17
Vladimír Púčik, SMER-SD
18 hlasov
18
Marta Gubrická, SMER-SD
16 hlasov
19
Marek Neštický, NEKA
16 hlasov
20
Tibor Pekarčík, NEKA
14 hlasov
21
Matej Lančarič, NEKA
14 hlasov
22
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
23
Iveta Bakičová, NEKA
13 hlasov
24
Štefan Krištofík, SMER-SD
13 hlasov
25
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
26
Bystrík Stanko, NEKA
13 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Martin Uhlík, NEKA
12 hlasov
29
Peter Chmela, NEKA
11 hlasov
30
Marcel Behro, NEKA
11 hlasov
31
Jaroslav Cehlárik, NEKA
11 hlasov
32
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
33
Jozef Pobiecký, NEKA
11 hlasov
34
Valburga Lobotková, SMER-SD
10 hlasov
35
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Šimon Štefunko, NEKA
9 hlasov
37
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
38
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
9 hlasov
40
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
41
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
43
Peter Sloboda, NEKA
8 hlasov
44
Jakub Mišek, NEKA
7 hlasov
45
Peter Haščík, NEKA
7 hlasov
46
Peter Bartovič, MOST - HÍD
6 hlasov
47
Juraj Novota, NEKA
6 hlasov
48
Zuzana Frišová, DOST
5 hlasov
49
Viera Gbelcová, SNS
5 hlasov
50
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
5 hlasov
51
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
53
Vladimír Kozmál, SNS
4 hlasov
54
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
55
Norbert Pavlovič, KSS
3 hlasov
56
Rudolf Šulek, NAJ
3 hlasov
57
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
58
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasov
59
Norbert Halász, NEKA
2 hlasov
60
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
61
Peter Sita, NEKA
2 hlasov
62
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
63
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlasov
64
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
65
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
66
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Juraj Janček, DOMA DOBRE
68
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Marián Semáč, NAJ