vyberte rok
Dolná Sečokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
30.56%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
27.78%
Peter Oremus NEKA
24.07%
Milan Uhrík ĽSNS
9.26%
Iván Farkas SMK
4.63%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.70%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

27
%
2017 1. kolo
11,19
%
2013 2. kolo
13,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27%
2013 2. kolo 11,19%
2013 1. kolo 13,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
2
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
3
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
4
Igor Éder, NEKA
34 hlasov
5
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
6
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
7
Igor Varga, NEKA
26 hlasov
8
Igor Gogora, NEKA
25 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
24 hlasov
10
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
11
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
12
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
13
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
14
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
15
Erika Sulinová, NEKA
20 hlasov
16
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
17
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
20
Miroslav Kamenský, KSS
12 hlasov
21
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
22
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
11 hlasov
23
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
24
Pál Zachar, NEKA
9 hlasov
25
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
26
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
28
Ondrej Juhász, NEKA
6 hlasov
29
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
32
Zita Cseri, NEKA
5 hlasov
33
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
37
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
38
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
39
Ján Hamar, KSS
3 hlasov
40
Beáta Kiss, SMK-MKP
3 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
2 hlasov
42
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
2 hlasov
44
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko