vyberte rok
Dolná Mičináokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
52.63%
Marian Kotleba ĽSNS
18.42%
Igor Kašper NEKA
16.45%
Martin Juhaniak NEKA
9.21%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.32%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1.32%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.66%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

48,12
%
2017 1. kolo
30,22
%
2013 2. kolo
26,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,12%
2013 2. kolo 30,22%
2013 1. kolo 26,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Kašper, NEKA
41 hlasov
2
Viera Dubačová, NEKA
33 hlasov
3
Ľubica Laššáková, SMER-SD
32 hlasov
4
Jakub Gajdošík, SMER-SD
31 hlasov
5
Marcel Pecník, NEKA
27 hlasov
6
Ján Šulaj, SMER-SD
25 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
24 hlasov
8
Ondrej Lunter, NEKA
23 hlasov
9
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
10
Peter Gogola, NEKA
20 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
20 hlasov
12
Daniel Karas, SMER-SD
19 hlasov
13
Ján Šabo, SMER-SD
16 hlasov
14
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
15
Martin Turčan, NEKA
15 hlasov
16
Matúš Molitoris, NEKA
15 hlasov
17
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Ladislav Topoľský, SMER-SD
14 hlasov
19
Pavol Bielik, NEKA
13 hlasov
20
Katarína Belicová, NEKA
13 hlasov
21
Vladimír Sklenka, NEKA
12 hlasov
22
Marek Modranský, SMER-SD
12 hlasov
23
Ivan Saktor, NEKA
12 hlasov
24
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
25
Miroslav Ostrihoň, NEKA
11 hlasov
26
Jana Orlická, NEKA
10 hlasov
27
Viera Krakovská, NEKA
10 hlasov
28
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
30
Erika Karová, NEKA
9 hlasov
31
Milan Lichý, NEKA
9 hlasov
32
Andrea Maková, NEKA
8 hlasov
33
Matej Bučko, NEKA
8 hlasov
34
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
36
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Július Ernek, SNS
7 hlasov
38
Miroslav Bálint, NEKA
7 hlasov
39
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
40
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
41
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
43
Dana Boháčiková, NP
6 hlasov
44
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
45
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
46
Ivan Šabo, NEKA
5 hlasov
47
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
48
Ľubomír Kuracina, NAJ
5 hlasov
49
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
50
Daniela Baranová, MOST - HÍD
5 hlasov
51
Ľudmila Priehodová, NEKA
4 hlasov
52
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
53
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
54
Jiří Pěč, NEKA
3 hlasov
55
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
56
Miloš Vajs, NP
3 hlasov
57
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
58
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
59
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
60
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
2 hlasov
61
Ján Gereg, SNS
2 hlasov
62
Monika Geregová, MOST - HÍD
2 hlasov
63
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
64
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
65
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
66
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
67
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
68
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
70
Dominik Veselovský, SNS
1 hlasov
71
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
73
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
74
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
76
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Milan Mikulec, MOST - HÍD
78
Hubert Štoksa, NEKA
79
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
80
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)