vyberte rok
Dolná Krupáokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
59.01%
Tibor Mikuš NEKA
33.94%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4.18%
Márius Novák NP
1.83%
József Berényi SMK
0.78%
Konrád Rigó Most-Híd
0.26%

Volebná účasť

20,25
%
2017 1. kolo
14,04
%
2013 2. kolo
9,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,25%
2013 2. kolo 14,04%
2013 1. kolo 9,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
136 hlasov
2
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
100 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
85 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
81 hlasov
5
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
7
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
8
Tibor Pekarčík, NEKA
62 hlasov
9
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
10
Marek Neštický, NEKA
60 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
56 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
53 hlasov
14
Iveta Bakičová, NEKA
50 hlasov
15
Šimon Štefunko, NEKA
49 hlasov
16
Peter Sloboda, NEKA
48 hlasov
17
Augustín Hambálek, SMER-SD
47 hlasov
18
Karol Zachar, SMER-SD
47 hlasov
19
Marta Gubrická, SMER-SD
46 hlasov
20
Vladimír Púčik, SMER-SD
46 hlasov
21
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
22
Július Zemko, SMER-SD
46 hlasov
23
Ľubomír Antal, SMER-SD
45 hlasov
24
Marián Galbavý, NEKA
45 hlasov
25
Martin Uhlík, NEKA
45 hlasov
26
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
27
Jaroslav Cehlárik, NEKA
41 hlasov
28
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
29
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
30
Bystrík Stanko, NEKA
36 hlasov
31
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
32
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
33
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
34
Jozef Pobiecký, NEKA
30 hlasov
35
Valburga Lobotková, SMER-SD
28 hlasov
36
Juraj Novota, NEKA
28 hlasov
37
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
38
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
25 hlasov
40
Peter Chmela, NEKA
24 hlasov
41
Peter Haščík, NEKA
23 hlasov
42
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
20 hlasov
44
Elena Kátlovská, NEKA
20 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
16 hlasov
46
Vladimír Kozmál, SNS
15 hlasov
47
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
48
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
15 hlasov
49
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
13 hlasov
50
Norbert Halász, NEKA
13 hlasov
51
Juraj Janček, DOMA DOBRE
13 hlasov
52
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
53
Anna Šimončičová, SNS
12 hlasov
54
Peter Bartovič, MOST - HÍD
11 hlasov
55
Jaroslav Jánoš, NEKA
11 hlasov
56
Peter Sita, NEKA
11 hlasov
57
Martin Ostrovský, SNS
10 hlasov
58
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
59
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
60
Pavol Gabriška, DOST
9 hlasov
61
Jakub Mišek, NEKA
8 hlasov
62
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
63
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
8 hlasov
64
Viera Gbelcová, SNS
7 hlasov
65
Norbert Pavlovič, KSS
7 hlasov
66
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasov
68
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov