vyberte rok
Dobročokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
42.06%
Marian Kotleba ĽSNS
24.77%
Pavel Greksa NEKA
16.82%
Martin Juhaniak NEKA
8.41%
Igor Kašper NEKA
4.21%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.87%
Milan Urbáni SMS
0.93%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.47%
Jozef Sásik SĽSAH
0.47%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,5
%
2017 1. kolo
27,75
%
2013 2. kolo
22,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,5%
2013 2. kolo 27,75%
2013 1. kolo 22,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
108 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
50 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
47 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
39 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
38 hlasov
6
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
8
Pavol Križo, SNS
26 hlasov
9
Milan Alberti, NEKA
25 hlasov
10
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
11
Ján Mičuda, SMER-SD
24 hlasov
12
Lucia Kašiarová, KSS
22 hlasov
13
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
14
Denisa Nincová, NEKA
17 hlasov
15
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
14 hlasov
18
Jana Haláková, SMER-SD
13 hlasov
19
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
20
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
22
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
12 hlasov
23
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
24
Lukáš Čavoj, NEKA
7 hlasov
25
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
26
Ján Svoreň, KSS
6 hlasov
27
Péter Csúsz, SMK-MKP
4 hlasov
28
Attila Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
29
Karol Ferencz, MOST - HÍD
3 hlasov
30
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
31
Zoltán Balog, NEKA
2 hlasov
32
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
33
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
34
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
35
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
36
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
39
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
40
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
41
László Kerekes, SMK-MKP
42
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
43
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP