vyberte rok
Dobráokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
49.26%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38.97%
Lukáš Sisák KSS
5.88%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2.21%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.47%
Róbert Bačinský NEKA
0.74%
Jozef Červenák RIS
0.74%
Oliver Petrík JĽSS
0.74%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

35,69
%
2017 1. kolo
19,06
%
2013 2. kolo
24,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,69%
2013 2. kolo 19,06%
2013 1. kolo 24,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Želinský, MOST - HÍD
79 hlasov
2
Jozef Horváth, MOST - HÍD
72 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
68 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD
64 hlasov
5
Csaba Furik, SMK-MKP
48 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
46 hlasov
7
Peter Pandy, MOST - HÍD
45 hlasov
8
Peter Rico, MOST - HÍD
38 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER-SD
37 hlasov
10
Viktor Palko, MOST - HÍD
37 hlasov
11
Csilla Bálintová, SMK-MKP
33 hlasov
12
Július Hajdu, SMER-SD
33 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
30 hlasov
14
Zoltán Ilko, SMK-MKP
29 hlasov
15
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
16
István Takács, SMK-MKP
25 hlasov
17
Gustáv Liszkai, SMER-SD
22 hlasov
18
Ján Juhász, MOST - HÍD
19 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER-SD
19 hlasov
20
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Dionýz Szabó, ŠKV
11 hlasov
22
Adrian Haraszti, NAJ
6 hlasov
23
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
24
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
29
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
30
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
31
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
33
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
35
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
37
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
38
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
39
Michaela Ducárová, ŠKV
2 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
41
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
44
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
45
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
46
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Milan Malý, KSS
1 hlasov
48
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
49
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
50
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
51
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
52
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
53
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
54
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
55
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
57
Libuša Babuľaková, ŠKV
58
Peter Bačkovský, ŠKV
59
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
60
Marek Čižmár, NEKA
61
Peter Figeľ, DS
62
Jozef Gamrát, NEKA
63
Marián Vanci, ŠKV
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
65
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
66
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
68
Terézia Stanková, NEKA
69
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...