vyberte rok
Dlžínokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
40.00%
Petra Hajšelová Sme rodina
20.00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
14.29%
Igor Valko NP
14.29%
Nora Pániková SZS
5.71%
Štefan Škultéty NEKA
2.86%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.86%

Volebná účasť

24,84
%
2017 1. kolo
25,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,84%
2013 1. kolo 25,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Vrecko, NEKA
15 hlasov
2
Miroslav Rajčo, NEKA
14 hlasov
3
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
4
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
5
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
6
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
7
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
8
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
9
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Pavol Caňo, NEKA
7 hlasov
11
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
12
Vojtech Čičmanec, NEKA
6 hlasov
13
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
14
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
15
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
16
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
17
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Dušan Ďuriš, NEKA
4 hlasov
19
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
20
Ján Madžo, DOMA DOBRE
4 hlasov
21
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
22
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
23
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
25
Jana Matiašková, NEKA
3 hlasov
26
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
27
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
28
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Martin Uríček, NEKA
3 hlasov
30
Branislav Gigac, NEKA
3 hlasov
31
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
35
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
36
Martin Drozd, NEKA
2 hlasov
37
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
2 hlasov
38
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Miroslav Dzina, NEKA
2 hlasov
40
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Viera Hurtišová, KSS
1 hlasov
44
Tomáš Kozák, NEKA
1 hlasov
45
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
46
Mária Šramková, NEKA
1 hlasov
47
Branislav Krpelan, NEKA
1 hlasov
48
Ľubomír Dzurák, NEKA
1 hlasov
49
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Eduard Prilinský, NEKA
1 hlasov
51
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Ladislav Procházka, NEKA
1 hlasov
53
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Karol Herceg, KSS
55
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
56
Tomáš Grešner, NEKA
57
Andrej Kmotorka, NEKA
58
Marián Mittaš, KSS
59
Jozef Otto, NEKA
60
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
61
Andrej Sikora, KSS
62
Igor Sojka, KSS
63
Martin Šujan, NEKA
64
Tomáš Tines, NEKA
65
Jozef Franek, NEKA
66
Michal Ďureje, NEKA
67
Tibor Čičmanec, NEKA
68
Alojz Vlčko, NEKA