vyberte rok
Dlhá Vesokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.56%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
34.65%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
6.93%
Róbert Bačinský NEKA
2.97%
Oliver Petrík JĽSS
2.97%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.98%
Adam Šepetka NAJ
1.98%
Jozef Bobík NEKA
0.99%
Rudolf Botka NP
0.99%
Jozef Červenák RIS
0.99%
Lukáš Sisák KSS
0.99%
Jarmila Tkáčová SNS
0.99%
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

23,48
%
2017 1. kolo
3,85
%
2013 2. kolo
11,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,48%
2013 2. kolo 3,85%
2013 1. kolo 11,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
87 hlasov
2
Juraj Nagy, NEKA
53 hlasov
3
Tibor Balázs, MOST - HÍD
38 hlasov
4
Attila Anna, NEKA
35 hlasov
5
Monika Šeďová, MOST - HÍD
26 hlasov
6
Ferenc Porubán, SMK-MKP
25 hlasov
7
Zoltán Várady, SMK-MKP
24 hlasov
8
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
19 hlasov
9
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
10
Peter Bollo, MOST - HÍD
13 hlasov
11
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
11 hlasov
12
Ján Babič, SMER-SD
11 hlasov
13
Dušan Pollák, ŠKV
10 hlasov
14
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Monika Repaszká, ŠKV
5 hlasov
16
Juraj Balázs, NEKA
5 hlasov
17
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Mária Bernáthová, KSS
3 hlasov
19
Róbert Hanuštiak, NEKA
3 hlasov
20
Jaroslav Kočiš, KSS
3 hlasov
21
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Štefan Bašták, SMER-SD
3 hlasov
23
Peter Pamula, SNS
2 hlasov
24
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Karol Kováč, OKS
2 hlasov
28
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Helena Laliková, KSS
2 hlasov
30
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Matúš Bischof, OKS
1 hlasov
32
Matej Lada, ŠKV
1 hlasov
33
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
34
Karol Horník, SMER-SD
1 hlasov
35
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
36
Ivan Kuhn, OKS
37
Viliam Hlaváč, ŠKV
38
Jozef Červeňák, RIS
39
Juraj Bernár, KSS
40
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
41
Michal Terrai, NEKA