vyberte rok
Divinaokres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
43.22%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31.20%
Peter Sagan ĽSNS
8.70%
Ján Mikolaj SNS
5.37%
Marián Murín NEKA
4.09%
Anton Martvoň NEKA
2.81%
Peter Cibulka NEKA
1.79%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1.79%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1.02%

Volebná účasť

19,98
%
2017 1. kolo
11,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,98%
2013 1. kolo 11,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Krško, NEKA
164 hlasov
2
Marek Sobola, NEKA
66 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER-SD
60 hlasov
4
Igor Choma, SMER-SD
57 hlasov
5
Patrik Groma, NEKA
57 hlasov
6
Branislav Delinčák, NEKA
55 hlasov
7
Martin Kapitulík, NEKA
53 hlasov
8
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
9
Štefan Zelník, SNS
48 hlasov
10
Peter Durmis, NEKA
45 hlasov
11
Róbert Kašša, NEKA
43 hlasov
12
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
13
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
14
Martin Barčík, NEKA
41 hlasov
15
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
16
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
17
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
18
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
19
Robert Ficek, SMER-SD
35 hlasov
20
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
21
Pavol Čorba, SMER-SD
35 hlasov
22
Ján Hodoň, NEKA
34 hlasov
23
Jana Filipová, NEKA
34 hlasov
24
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
25
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
26
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
27
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
28
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
29
Ľudmila Chodelková, NEKA
30 hlasov
30
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
31
Jozef Štrba, SMER-SD
30 hlasov
32
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
33
Jaroslav Gažo, NEKA
29 hlasov
34
Peter Cibulka, NEKA
27 hlasov
35
Monika Kavecká, NEKA
27 hlasov
36
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
37
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
38
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
39
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
40
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
41
Lenka Ticháková, NEKA
25 hlasov
42
Patrik Blanár, NEKA
25 hlasov
43
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
44
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
45
Ľuboš Plešinger, NEKA
24 hlasov
46
Monika Ďurechová, SNS
23 hlasov
47
Ľubomír Bechný, NEKA
21 hlasov
48
Ján Čerňan, SMER-SD
21 hlasov
49
Monika Obertová, SMER-SD
21 hlasov
50
Ján Paučin, NEKA
21 hlasov
51
Marian Sliviak, SMER-SD
21 hlasov
52
Jozef Žabka, SNS
19 hlasov
53
Kristián Hoffmann, SZS
19 hlasov
54
Jozef Juriš, NEKA
19 hlasov
55
Karol Čepec, NEKA
19 hlasov
56
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
57
Igor Liška, SMER-SD
18 hlasov
58
Jozef Mičo, NEKA
17 hlasov
59
Bronislava Ďurechová, SNS
16 hlasov
60
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
16 hlasov
61
Stanislav Štofko, NEKA
15 hlasov
62
Miroslav Kašuba, SNS
15 hlasov
63
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
64
Denis Cáder, NEKA
14 hlasov
65
Darina Čierniková, NEKA
13 hlasov
66
Anton Trnovec, SMER-SD
12 hlasov
67
František Štefánik, KSS
12 hlasov
68
Iveta Martinková, NEKA
11 hlasov
69
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
70
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
71
Tibor Hanuliak, SNS
10 hlasov
72
Gabriela Poliaková, SNS
10 hlasov
73
Ľubomír Šimko, NEKA
9 hlasov
74
Jaroslav Koleda, SNS
9 hlasov
75
Marián Červený, VZDOR
9 hlasov
76
Patrik Martaus, EDS
8 hlasov
77
Peter Mintál, MOST - HÍD
8 hlasov
78
Jaroslav Pechočiak, KSS
7 hlasov
79
Marta Veselá, SNS
7 hlasov
80
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
81
Ján Rybárik, NEKA
6 hlasov
82
Dušan Šutý, SNS
6 hlasov
83
Miloš Klimašovský, SNS
5 hlasov
84
Michal Červený, SNS
5 hlasov
85
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
86
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
87
Ján Peteja, NP
4 hlasov
88
Pavel Požoni, ŠANCA
89
Soňa Turčányiová, NP