vyberte rok
Diviacka Nová Vesokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
56.11%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
18.06%
Štefan Škultéty NEKA
11.11%
Petra Hajšelová Sme rodina
8.33%
Ferdinand Vavrík NEKA
3.61%
Nora Pániková SZS
1.39%
Igor Valko NP
1.39%

Volebná účasť

25,32
%
2017 1. kolo
16,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,32%
2013 1. kolo 16,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
143 hlasov
2
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
105 hlasov
3
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
103 hlasov
4
Pavol Caňo, NEKA
101 hlasov
5
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
80 hlasov
6
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
79 hlasov
7
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
75 hlasov
8
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
9
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
10
Mária Šramková, NEKA
65 hlasov
11
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
12
Miroslav Rajčo, NEKA
61 hlasov
13
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
61 hlasov
14
Viera Beňová, NEKA
61 hlasov
15
Anton Vrecko, NEKA
53 hlasov
16
Ladislav Procházka, NEKA
51 hlasov
17
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
18
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
19
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
20
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
21
Vojtech Čičmanec, NEKA
45 hlasov
22
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
23
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
24
Tibor Čičmanec, NEKA
43 hlasov
25
Michal Ďureje, NEKA
41 hlasov
26
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
27
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
28
Branislav Krpelan, NEKA
39 hlasov
29
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
30
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
31
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
32
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
33
Dušan Ďuriš, NEKA
38 hlasov
34
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
35
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
36
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
37
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
35 hlasov
38
Igor Sojka, KSS
35 hlasov
39
Jana Matiašková, NEKA
34 hlasov
40
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
41
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
42
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
43
Martin Drozd, NEKA
28 hlasov
44
Branislav Gigac, NEKA
24 hlasov
45
Miroslav Dzina, NEKA
24 hlasov
46
Andrej Kmotorka, NEKA
23 hlasov
47
Tomáš Tines, NEKA
23 hlasov
48
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
22 hlasov
49
Ľubomír Dzurák, NEKA
21 hlasov
50
Alojz Vlčko, NEKA
21 hlasov
51
Tomáš Kozák, NEKA
20 hlasov
52
Jozef Franek, NEKA
18 hlasov
53
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
54
Viera Hurtišová, KSS
15 hlasov
55
Jozef Otto, NEKA
15 hlasov
56
Martin Šujan, NEKA
14 hlasov
57
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
12 hlasov
58
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
59
Karol Herceg, KSS
12 hlasov
60
Eduard Prilinský, NEKA
11 hlasov
61
Tomáš Grešner, NEKA
9 hlasov
62
Ján Madžo, DOMA DOBRE
8 hlasov
63
Ingrid Majdová, KSS
8 hlasov
64
Marián Mittaš, KSS
6 hlasov
65
Andrej Sikora, KSS
6 hlasov
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
67
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
68
Martin Uríček, NEKA
3 hlasov