vyberte rok
Diakováokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
40.13%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38.85%
Peter Sagan ĽSNS
7.64%
Marián Murín NEKA
6.37%
Anton Martvoň NEKA
3.82%
Ján Mikolaj SNS
1.27%
Peter Cibulka NEKA
0.64%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0.64%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.64%

Volebná účasť

49,08
%
2017 1. kolo
38,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,08%
2013 1. kolo 38,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Ivaška, SMER-SD
83 hlasov
2
Stanislav Rohoň, NEKA
56 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
51 hlasov
4
Imrich Žigo, NEKA
50 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
38 hlasov
6
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER-SD
31 hlasov
8
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
28 hlasov
10
Tomáš Zanovit, NEKA
27 hlasov
11
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
12
Zuzana Valocká, NEKA
23 hlasov
13
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
14
Katarína Tomášová, SMER-SD
22 hlasov
15
Marcel Maťovčík, NEKA
21 hlasov
16
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
17
Milan Horňák, NEKA
18 hlasov
18
Zdenko Kozák, SNS
18 hlasov
19
Marián Krivuš, NEKA
18 hlasov
20
Jaroslav Brzák, NEKA
18 hlasov
21
Marek Straka, SMER-SD
16 hlasov
22
Peter Kašuba, NEKA
16 hlasov
23
Slavomír Šuch, SMER-SD
15 hlasov
24
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Štefan Balošák, SMER-SD
14 hlasov
26
Martin Hudec, SNS
14 hlasov
27
Branislav Zacharides, NEKA
14 hlasov
28
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
29
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
30
Marián Fedor, SMER-SD
12 hlasov
31
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
33
Jozef Petráš, SMER-SD
11 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Miroslav Mazúr, NEKA
9 hlasov
36
Pavol Zemko, NEKA
9 hlasov
37
Patrik Antal, NEKA
8 hlasov
38
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
40
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
6 hlasov
42
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
4 hlasov
45
Ivan Gondáš, SNS
4 hlasov
46
Dana Šinálová, SNS
2 hlasov
47
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
48
Martin Čanády, SNS
2 hlasov
49
Marek Veverica, DOMA DOBRE
2 hlasov
50
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
51
Ján Burda, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
53
Eva Milučká, SNS
54
Alexander Velitš, VZDOR